| Bidmix.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Co: >>> rozšířené hledání
USAbazar.cz Reality Rodinné domy RD novostavba v přírodě nedaleko Prahy,320m2,pozem.4802m2+bazén,bus,vlak,D3,občan.vybav.

RD novostavba v přírodě nedaleko Prahy,320m2,pozem.4802m2+bazén,bus,vlak,D3,občan.vybav.

nabízím
VIDEO prohlídka na = https://youtu.be/E6hyp0fy0IE = Velký RD(novostavba k dokončení) s instal.vnitř.bazénem. Nadstandard.prostor. dispozice s akcentem na větší místnosti.Velký slunný pozemek 4802m2 s vlast.cestou. Užit.a zastav.plocha 320m2!.Bydlení v přírodě na kopci v absolut. soukromí na konci zástavby.Panenská příroda s pohledem do údolí v okolí zámku Vrchot.Janovice.Na hranici pozemku studánka. Vrtaná studna(30m)-kvalitní a vydatný zdroj pitné vody s přípoj.do objektu včetně ektriky 220/440V. Instalovány rozvody vody,odpad.vod,izolace proti vodě, radonu,, zákl.beton.podlahy+izol.geotextil., plastová okna s bezpeč.skly Conex, krbová vložka(24kW) s čelním výsuv.horizont.sklem, bazén krytý vnitřní 7,4mX4mX1,4m, prosklenná hliníková posuv.stěna(dveře) 8mX2,7m+ bezpeč.skla, kvalitní zdivo Porotherm(45cm TIprof)i. Stavba k dokončení (možnosti změn). Veškerá občanská vybavenost v obci Vrchotovy janovice-vlak.+bus. zastávka,lékař,škola, školka,2Xpotraviny, 2Xrestaurace, pošta,obec.úřad,cukrárna,dětské a fotbal.hřiště.letní kino, zámek Vrch.Janovice s parkem. Dobrá dopravní dostupnost po sil.1.tř-Praha57km, Sedlčany15km, Benešov22km, Tábort38km,v budoucnu dostatečné vzdálená dálnice D3 za horizontem- nenaruší klid k bydlení (dokončení cca 2023, sjezd/nájezd na D3 do 3km od RD na okraji Vrchot.Janovic)- potom Praha na metro do cca 15-20min. Vhodná investič.příležitost do rodinného bydlení(i vícegenerační) nebo k podnikání, farma,sídlo firmy,rodin.penzionek atd. PŘÍMÝ PRODEJ . Pište na emailKONTAKT = nemovitost.u.benesova@seznam.cz = V ceně staveb.a projekt.dokumentace, platné staveb.povolení(možno neomez. prodlužovat ), právní servis,poplatky, NEPLATÍ SE PROVIZE. NE -realitky! Pište prosím na můj email Děkuji- nemovitost.u.benesova@seznam.cz - Při konkrétní nabídce seriózního,vážného,bonitního zájemce a jeho smluvního zprostředkovatele lze ujednat provizi a to pouze v případě zastupování pro tento konkrétní nákup mé nemovitosti.
nemovitosti. VIDEO prohlídka na = https://youtu.be/E6hyp0fy0IECena: 3 910 000 Kč
Zobrazeno: 33x | Vloženo: 13.3.2019 09:15:08
Středočeský kraj, Benešov
ID inzerátu: 4366779423
Jméno: Benešová
Telefon: nemovitost.u.benesova@seznam.cz

Kontaktovat inzerenta

Váš e-mail:


Opište prosím text z obrázku:Nečitelné? Změnit text.

KONTAKT


Kontakty
RSS